Palantir
oddělovač

25. května aneb Nemusí pršet, alespoň že kape

Akce > Schůzky | 10. 08. 2002 20:55:20 | autor: chalda

Sešli jsme se jako obvykle v 15.00 na Dukle ve sklepě propůjčeném Adamem Zahradníkem. Sešlo se nás celkem osm. Z toho dvě nové tváře. Jeden můj kamarád Vašek Dědič a típek, kterého potkal Harv v Jeremiusově taverně na webu.
Celkově to byla schůzka dle mého uspěchaná a trošku zmatená. Informace o činnosti, byly přelétnuty bez pozastavení. Snad až na přitloukání mé nástěnky, při kterém všichni upozorňovali že jsem ji pověsil křivě.
Poté Harv sebral skupinku dobrovolníků, kteří s ním vyrazili do jeho bájné země posbírat rozbité mocné magické žezlo. Ostatní, včetně mne začali debatovat o podobě našich www stránek, které Jarnik již dokončuje. Posléze se náš hovor přenesl i k literatuře a filmu, avšak spíše velmi sporadicky a především díky Harvově povídce "Nevědomost" a Zdeňkovu zájmu o Shadowrun.
Skupinka dobrodruhů se zatím stačila seznámit, což se neobešlo bez několika incidentů a byla uvězněna skřety odkud se začali probíjet.
Zdeněk večer někam razil a tak se chtěl odporoučet o něco dříve, avšak způsobil masovou vlnu odchodu, která se počala Harvem.
Nu což, zřejmě to dnes nikoho nebavilo...

Průměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 3586

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.