Palantir
oddělovač

Premiéra MIIB v Pardubicích

Akce > Film | 19. 07. 2002 14:56:54 | autor: Harv

   Jak vypadala premiera Mužů v černém v Pardubicích? Odpověď je jednoduchá- stylově.
    Premiéra přišla v pravý čas, tvůrci si ani nemohli vybrat vhodnější datum. Jeden ze zakládajících členů, mimochodem to byl Jarník, tvůrce našeho webu, měl osmnáctiny (a to spolu souvisí)! Tak jsme se sešly před kinem Jas z poloviny popřát Jarníkovy štěstí do života a z druhé půlky žhavý po filmové premiéře.
   Jak už jsem naznačil na premiéru MIIB se šlo stylově- v černém. Já osobně jsem měl bílou košili, tmavé kalhoty a tmavě modré sako. Taky po mě lidi zvláštně pokukovali a nebylo to zrovna kvůli mé mýlce v barvě saka:-). I ostatní byly členové klubu byly oděni do černé a tak je velká škoda, že jsme se nemohly vyfotit. Jarník zapomněl foťák (zabít jsem ho nemohl, když měl ty narozeniny asi by to ani nebylo vhodné:-)).
   Když jsme se usadili, sál už praskal ve švech. Snad všechny sedačky byly obsazené a dav hučel nedočkavostí. A jak vlasně vypadal film? Musím říct, že se mi líbil, ačkoliv si tvůrci hodně vzali z prvního filmu. Inu nemůžou si přece všechno vymyslet. Musí se držet toho, co už lidi pobavilo, i když ty staré věci pobavili znovu. Muži v černém II jsou vskutku dobrý film a stojí na něj jít (přinejmenším jednou).


Průměrné hodnocení: 0 :: Počet zobrazení: 3243

Přidat komentář Přidat komentář:

Jméno:
*

E-mail:


Hodnocení:
Na obrázku je...
kontrolní obrázek

=*
Komentář:* povinný údaj
 

oddělovač
Stránky běží na redakčním systému Rivendell v2.0 -- Jarník, 2006
Tyto stránky jsou uvedeny bez jakýchkoliv záruk, co se spolehlivosti, přesnosti, trvanlivosti a dalších biomagických funkcí týče, a rádi bychom vás upozornili, že SFK Palantír zvláště neodpovídá, nezaručuje, ani nedoporučuje nějaké, respektive jakékoliv, shlížení těchto stránek a odmítá nést zodpovědnost za jejich použití jak návštěvníkem, tak jakoukoliv jinou osobou, entitou či božstvem.